НАЦИОНАЛЕН СОЈУЗ НА ЛИЦА СО ТЕЛЕСЕН ИНВАЛИДИТЕТ НА МАКЕДОНИЈА

Mobile menu

logomob

МОБИЛНОСТ  ГЕВГЕЛИЈА

ул.„Маршал Тито„ б.б.

Центар за социјална работа

1480 Гевгелија

тел.бр. 034 211-993

Претседател: Даниела Гошева Кангова 078 294 330

Секретар: Валерија Пеева 078 582 687

e-mail:Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.