НАЦИОНАЛЕН СОЈУЗ НА ЛИЦА СО ТЕЛЕСЕН ИНВАЛИДИТЕТ НА МАКЕДОНИЈА

Mobile menu

logomob

МОБИЛНОСТ   ДЕБАР

ул.„Борис Кидрич„ б.б.

Црвен крст на Дебар

1250 Дебар

Претседател: Буран Бала  071-320-463

e-mail:Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.